PRAKTICKÝ LÉKAŘ - MUDr. Poláková, s.r.o.

Mánesova 646, 500 02 Hradec Králové 1

IČO 28785843, DIČ CZ28785843
Sp. zn.: C 27306 u KS v HK
Datová schránka: cj6jxx8

tel.: 495 521 928

Služby

V naší ordinaci Vám nabízíme kvalitní komplexní lékařské služby. Vždy profesionální a osobní přístup je u nás samozřejmostí. Ke každému pacientovi přistupujeme individuálně v řešení jeho zdravotních problémů. To vše je možné s pomocí kvalitních a ověřených zdravotnických přístrojů.


Ošetření a vyšetření praktickým lékařem

V naší ordinaci poskytujeme léčebně-preventivní péči praktického lékaře pro dospělé hrazené ze zdravotního pojištění i nadstandardní placené služby.

Ordinační hodiny

Zde naleznete naše ordinační hodiny. Snažíme se Vám být k dispozici co nejčastěji. Po domluvě je možné zařídit vyšetření i mimo ordinační hodiny.

 

POZOR:

Stále očkujeme proti klíšťové encefalitidě. 

Využijte příspěvky pojišťoven, ve většině případů pojišťovny hradí očkování pouze první pololetí, nebo do vyčerpání finanč zásob, proto kdo dřív přijde....

Plánujete přeočkování proti tetanu? Možnost aplikace kombinované vakcíny tetanus, záškrt, černý kašel - ten v ČR na vzestupu, týdně i u nás nové případy onemocnění, stále četně nepoznaných infekcí, dop. hlavně před otěhotněním, dále budoucí tatínkové a babičky, pacienti s plicním onemocněním, uvědomělí pacienti :-) ...do budoucna pak zůstává jen přeočkování na tetanus za 10 let dle očkovacího schématu. 

 

    V ambulanci používáme:

 

EKG 

Holter TK - měření TK 24hodin 

CRP - okamžitá detekce zánětu v krvi 

močový analyzátor 

INR - měření stupně ředění krve 

glukometr - měření hladiny cukru v krvi 

vyvolávací systém v čekárně